Prispôsobené 
a bez obmedzení

Vytvorte si vlastné, ľubovoľné kurzy alebo testy pre neobmedzený počet používateľov. Nastavte si požadované parametre. Ak vám niečo chýba, na mieru vytvárame požadovanú konfiguráciu s doplnkovými možnosťami.

Prehľadné kurzy a testovania

Prihlásenie školiaceho zamestnanca alebo študenta prostredníctvom online prístupu s dostupnou sekciou testov, školení, výsledkov, prehľadov. Všetko na jednom mieste pre ich informovanosť  .. 

Admin zóna 
a nastavenia

Zóna pre správcu alebo admina s možnosťami vytvorenia školení, testov, skupín, verejných používateľov a iných potrebných nastavení s doplnkovými možnosťami konfigurácie sekcií a funkčnosti na mieru. 

Notifikácia 
a potvrdenie

Notifikujte užívateľov o úspešnom / neúspešnom školení / teste s možnosťou stiahnutia si potvrdenia o absolvovaní testu, prispôsobeného na mieru (vlastné logo, predloha) alebo využijte dizajn podľa určeného školenia. 

CorpFlow e-learning

Školenia a testy z domu alebo v práci? Vlastný obsah alebo generovanie potvrdení? Jednoduchý, komplexný a konfigurovateľný "custom"   nástroj pre školenia a testovania (vytvorte si vlastné kurzy podľa potrieb) bez obmedzení počtu používateľov s možnosťami rozšírení  podľa vlastných potrieb. 

CorpFlow predstavenie

Online nástroje pre riadenie firemných procesov, agendy a  tímov.   Od prvého spustenia na mieru konfigurované nástroje podľa Vašej požiadavky a špecifikácie s možnosťami vytvárania aj vlastných modulov na mieru.

Kdekoľvek dostupné online nástroje, vytvorené pre potreby slovenského trhu. Podporované a na mieru nastavené prepojenia a automatizácia zberu dát s následným schvaľovaním, online archiváciou a komplexným vyhodnotením.

Jedna inštalácia s možnosťou využívania pre viacero interných klientov (vlastných prevádzok alebo firiem), pre vzájomné a moderné prepojenie agendy. Jedno komplexné riešenie pre zníženie nákladov, zvýšenie efektivity a získania ucelených prehľadov.

Viac 7 rokov pracujeme 
v tíme CorpFlow na vytvorení online nástrojov pre každú firmu. Od základov vlastné 
a prispôsobované riešenia
vždy od prvého spustenia za prijateľnú investíciu a bez skrytých poplatkov. 

Viac o CorpFlow nájdete tu..
Ako získať online nástroj pre Vaše školenia 
s CorpFlow LMS / e-learning? 

Jednoduchý online nástroj 
pre kurzy a testovania..

NIP certifikácia

Certifikované Národným inšpektorátom práce v spolupráci 
s  Osobou oprávnenou na výchovu a vzdelávanie  
pre BOZP  - spoločnosť Safirs,s.r.o. 

Kontaktovať Safirs s.r.o.  Pozrieť CorpFlow riešenie